Світ LA

За роки роботи наша компанія міцно закріпила свої позиції на ринку, збудувавши довірчі відносини з численними клієнтами, в тому числі з найбільшими агрохолдингами країни. Багаторічний досвід, позитивна репутація і глибоке знання ринку є головними відмінними особливостями нашої компанії.

Компанія заснована та веде свою діяльність з 2009 року

Лідируюча компанія на Українському кормовому ринку надає ексклюзивні рішення в аграрному ланцюжку «від поля до прилавку»

Річний оборот компанії
більше 15 млн євро

Основні цілі
  • Надійність
  • Відкритість
  • Новаторство

Що ми робимо

Наша компанія впровадила систему підтримки продажів, щоб забезпечити постійні поставки нашим клієнтам тільки якісних продуктів

На основі програм нашої компанії ми шукаємо, розробляємо та поставляємо товари та рішення тільки з надійних джерел які здатні повністю відповідати європейським стандартам якості продукції

Наша система підтримки продажів складається з:

Технічна підтримка

Наші фахівці надають технічну підтримку, відповідну документацію та іншу необхідну інформацію, для того щоб наші клієнти були впевнені в правильності вибору рішення для вирішення задач та оптимального застосування на виробництві.

Наша багатонаціональна команда технічних експертів відповідає на технічні запити замовника, якщо такі виникають у найкоротші терміни.

Наша професійна команда вирішує проблеми, які можуть виникнути у межах виробництва корму для тварин та надає професійні консультації з ефективної годівлі.

Ефективне управління логістичними ланцюгами

Наша команда з логістики проводить оптимізацію логістичних ланцюгів на кожному етапі доставки до кінцевого споживача, що дає можливість формувати оптимальні ціни для наших клієнтів.

Разом з виробниками преміксів, комбікормів та фермерами (нашими партнерами та замовниками) ми відіграємо ключову роль у виробництві високоякісних, безпечних добавок та інгредієнтів для тваринництва та птахівництва.

Нам довіряють