Партнери

Meihua group – це передовий світовий постачальник амінокислотних продуктів харчування, який забезпечує багатьох відомих клієнтів із понад 100 країн та регіонів різними видами амінокислотних продуктів. Компанія була заснована в 2002 році з повним найменуванням “Meihua Holding Group Co., Ltd.” і була зареєстрована на Шанхайській фондовій біржі в кінці 2010 року. це одне з виробничих підприємств із найбільшими в країні лінійкою комплексних амінокислот та максимальним обсягом виробництва.

У 2015 році група Meihua налічувала 12 000 співробітників, 13 мільярдів юанів доходів і мала виробничі потужності у Хебеї, Внутрішній Монголії, Сіньцзяні, Даляні, Шаньсі та інших регіонах Китаю.

Meihua почала виробляти амінокислоти з 2002 року. До 2014 року річний обсяг виробництва амінокислотного продукту в Meihua досяг мільйона тонн. Основним продуктом є глутамінова кислота, лізин, треонін, триптофан та ін. Ці продукти продаються у більш ніж 50 країнах та регіонах. Група Мейхуа реалізує концепцію сталого розвитку, усвідомлює гармонійне співіснування між суспільством, довкіллям та зацікавленими сторонами.

Shandong Jujia Biotech Co., Ltd знаходиться в промисловій зоні Бінбей, округ Чжаньхуа, штат Шаньдун, поруч із затокою Бохай, за 100 км від порту, маючи всі переваги вигідного географічного розташування та зручного транспортного сполучення.

Компанія інвестувала у виробництво 500 мільйонів юанів і займає площу більше 23 гектарів. Компанія є одним з найбільших виробників і експортерів холіну хлориду та бетаїну та має сотні великих та середніх клієнтів як в Китаї, так і за кордоном.

CJ Selecta – компанія з понад 35-річним досвідом роботи в агробізнесі, яка займається виробництвом продуктів із сої для декількох сегментів. Завдяки інноваційним проектам CJ Selecta відомий як один з основних виробників стійких рослинних білків для кормової промисловості у Бразилії та за кордоном.

CJ Selecta усвідомлює, що її постачальники мають важливе значення для результатів та кінцевої якості виробленої продукції. З цієї причини вона проводить політику прямих відносин із постачальниками сировини (фермерами та асоціаціями), що забезпечує ефективну та довгострокову спільну роботу.

Початкова бізнес-мережа охоплює понад 1000 виробників, які є частиною програми, яка сертифікована та перевірена за міжнародними стандартами, щодо належної виробничої практики, правових, етичних та екологічних норм.

Компанія Nutrimin пропонує широкий асортимент високоякісних вітамінно-мінеральних сумішей та сировини для тваринників.

Основні компетенції – це мінеральні суміші для свиней та великої рогатої худоби, а також концентрати та спеціальні корми для поросят, але ми також можемо виробляти якісні корми, пристосовані до потреб багатьох інших видів тварин. Індивідуальні рішення для преміксів створюються у співпраці з  консультантами Nutrimin для задоволення потреб кожного окремого замовника. Правильна комбінація преміксів та кормів забезпечує здоров’я та добробут тварин та високу продуктивність тваринництва.

Управління якістю в компанії Nutrimin сертифіковане відповідно до стандартів FAMI-QS та ISO 22000. Це забезпечує високу якість продукції, яка задокументована протягом усього виробничого процесу.

 

Wawasan Agrolipids була створена в 1999 році і наразі широко відома як фахівець та спеціалізований виробник жирів для кормів у галузі тваринництва. Компанія має честь знаходитися в південному штаті Джохор, Малайзія, де присутня велика кількість пальмової олії та безпосередня близькість до переробних підприємств пальмової олії дозволили побудувати один з перших та найбільших заводів з виробництва жирів для кормів в Азії у відповідь на зростаючий попит з молочної промисловості. Експансивна діяльність після цього додала різноманітний асортимент інших продуктів, що складаються в основному з типів солей, що не містять кальцію, і допомагає збільшити пропозицію наших продуктів до однієї з найширших у галузі.

Мета Wawasan Agrolipids – постійно визнаватись провідним світовим виробником ІННОВАЦІЙНИХ, БЕЗПЕЧНИХ І СТІЙКИХ КОРМОВИХ ІНГРЕДІЄНТІВ для годівлі ВРХ. Виходячи за межі нашого прагнення поставляти високоякісні та безпечні продукти, Wawasan переслідує розширену мету щодо поширення правильної інформації про різні типи жиру та їх застосування.

BIC Services – це організація, яка надає послуги, що гарантують наступне:

  1. Продажі та маркетинг продуктів для споживачів, які потребують диверсифікованого товарного асортименту без надто великої кількості постачальників;
  2. Управління ланцюгами поставок для забезпечення відповідної упаковки, доставки та документації;
  3. Забезпечення якості за міжнародними стандартами.

BIC спільно з партнерами інвестує в розвиток та інновації, щоб постійно відповідати високим вимогам ринку. Увага компанії зосереджена на таких групах продуктів:

  • – Емульгатори
  • – Функціональні соєві інгредієнти
  • – Молочна кислота та її похідні
  • – Вітаміни
  • – Гідроколоїди

Система контролю якості BIC, сертифікована ISO 22000, дає повний контроль на кожному етапі ланцюгу поставок. Крім того, це дозволяє гарантувати якісну продукцію найвищого класу та оптимальну логістику від виробника до замовника.

Система якості базується на вимогах ISO 22000, GMP + та Cert-ID 5.1 NON GMO Certification.

Більшість продуктів мають сертифікат KOSHER та HALAL продукції.

Найбільша, найсучасніша та найефективніша в Європі

Виробничий завод Nordic Soya – це найбільший повномасштабний багатоетапний завод з переробки сої в Європейському Союзі. Річна потужність переробки сої становить 240 000 тонн. Основною продукцією виробництва є соєва мука, концентрат соєвого білку (SPC) та соєва олія. Побічні продукти виробництва включають соєву патоку, лецитин і соєві оболонки.

У виробництві використовуються ефективні та сучасні методи, такі як екстракція гексану та етанолу та сучасне обладнання.

Переробний завод відповідає суворим стандартам якості, безпеки та довкілля відповідно до GMP +. Його викиди низькі, що робить Nordic Soya чистим вибором за всіма показниками.

Для забезпечення якості в компанії використовуються системи GMP + та HACCP, а ефективність контролює фінське управління з безпеки харчових продуктів Evira та місцеве відділення EFSA (Європейське управління з безпеки харчових продуктів).

РІЧНИЙ ЕКСПОРТ 170 000 ТОНН РИБНОГО БОРОШНА ТА РИБ’ЯЧОГО ЖИРУ У 60 КРАЇН

FF Skagen – один з провідних світових виробників рибної муки та риб’ячого жиру. Ми розробляємо, виробляємо та продаємо здорові продукти, що використовуються як добавки до кормів та омега-3 жирних кислот для тварин та риб у сільському господарстві та кормі для домашніх тварин у всьому світі.

FF Skagen A / S належить Фонду FF Skagen. Фабрики знаходяться в портах Скаген і Ганстхольм – безпосередньо для розширення поставок сировини від значної частини флоту пелагічного рибальства. Тут 130 працівників переробляють приблизно щорічно 500 000 тонн свіжої риби на 170 000 тонн рибного борошна та риб’ячого жиру. Група FF Skagen має оборот 1,7 млрд. Датських крон (228 млн. Євро) на рік та експортує продукцію у понад 60 країн.

Стійкість, екологічна обізнаність та безпечність кормів – основні якості продукції FF Skagen. Ми щодня працюємо, щоб проявити відповідальність за все, що робимо – від улову до готової продукції – і робимо це вже понад 50-років від заснування FF Skagen.

NUWEN є дочірньою компанією Groupe Roullier. Компанія веде розробку та виробляє мінеральну сировину та функціональні інгредієнти у сферах годівлі тварин, косметики, охорони здоров’я та харчової промисловості.

Компанія NUWEN вже 20 років виробляє карбонат кальцію. Діяльність виробництва базується на контрольованому процесі, починаючи від вивчення родовища, видобутку і закінчуючи різними стадіями трансформації. Карбонат аналізують кілька разів під час виробничого процесу, потім зберігають і відправляють клієнтам. Продукція призначена для годівлі тварин, та іншої промисловості.

Для розробки нових продуктів The Center Mondial de l’Innovation Roullier надає NUWEN цілий ряд мультидисциплінарних та міжнародних основних функцій: дослідження, лабораторії, випробувальні станції. Це ноу-хау пришвидшує інноваційний потенціал і скорочує час на комерціалізацію нових продуктів, отриманих в результаті досліджень.

Таким чином, Center Mondial de l’Innovation Roullier, завдяки своїм інструментам та видатному людському досвіду, пропонує інноваційні рішення, адаптовані для партнерів NUWEN

PHOSPHEA, світовий експерт та новатор у розробці фосфатних продуктів для годівлі тварин

Мають понад 40-річний досвід роботи в цій галузі. У Phosphea знають, що ключовими словами є конкурентоспроможність та ефективність, і що лише спеціально розроблені рішення матимуть значення. Тому технічний досвід, якість та орієнтація на споживача стають все більш важливими складовими успіху.

У Phosphea ми враховуємо кожну деталь. Протягом усього процесу компанія встановлює вимогливі стандарти щодо сировини, безпеки продуктів, знань ринку, ланцюга поставок і, звичайно, наших фосфатних рішень, які годують тварин у всьому світі.

Завдяки Глобальному інноваційному центру Roullier Group Phosphea забезпечує постійне вдосконалення та створює рішення для майбутнього.

KMC постачає інгредієнти на основі картоплі – найвищої якості та із задокументованим походженням – клієнтам харчової та сільськогосподарської промисловості по всьому світу.

KMC на 100% належить датським виробникам картоплі. Ця унікальна структура, що належить виробникам, дає нам повний контроль над усім ланцюгом поставок із гарантованим постачанням контрольованої якості сировини з ретельно задокументованим походженням.

У KMC не просто купують сировину у ретельно перевірених постачальників. КМС також інвестує в їх можливості, допомагає їм усілякими практичними способами, проводить випробування щодо того, як вони можуть покращити свої врожаї, і діляться з ними накопиченими ноу-хау. Це відповідальна інвестиція у спільне майбутнє та забезпечує прямі, практичні переваги для наших клієнтів.

У харчовій промисловості зменшення ризику може мати вирішальне значення для довгострокового комерційного успіху. Унікальна установка KMC, що належить виробникам, забезпечує ступінь надійності постачання, з якою не може зрівнятися жодна інша компанія.